Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2-5 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Mewa

Margo to intrygująca piżamka przeznaczona dla kobiet poszukujących wyjątkowych i niespotykanych projektów. Piżamka posiada rękawki typu „motylek” uszyte z symetrycznej koronki oraz modelujące zaszewki na wysokości biustu. Spodenki piżamki posiadają ozdobną, szeroką gumę oraz wstawki z tej samej koronki.

Produkt z naszej Eco – Collection. Ekologiczny - wykonany z tkaniny celulozowej, powstałej z miazgi wiór drzewnych. Niespotykany i niepowtarzalny.

Celulozowa tkanina grzeje zimą, chłodzi latem, przyswaja pot pozbywając się większość przykrego zapachu. W dotyku jest miękka, delikatna, przyjemna… jak jedwab. Dzięki swoim właściwością jest idealna dla alergików.

Tkanina jest:

- antystatyczna: włókna pozwalają uniknąć gromadzenia się ładunków elektrycznych, co idealnie sprawdza się w specjalistycznym sektorze medycznym, produkcyjnym, poprawia codzienną jakość życia, pozwala uniknąć problemów np. z usterkami domowych sprzętów elektronicznych.

- hipoalergiczna: zapobiega rozwojowi na skórze alergizujących bakterii, zmniejsza wilgotność skóry, uniemożliwia osadzanie się na włóknach tkaniny cząsteczek kurzu, czy roztoczy wywołujących wyjątkowo silne reakcje alergiczne. Tym samym jest idealna dla alergików.

- higroskopijna: właściwości wentylacyjne tkaniny ograniczają nadmierne pocenie się, a sama tkanina szybko wchłania i przyswaja pot, ograniczając tym samym podrażnienia czy infekcje, zwłaszcza przy skórze skłonnej do alergii lub chorej. Pot wchłonięty przez odzież jest następnie transportowany na zewnątrz, co znacznie niweluje też nieprzyjemny zapach. Nasza odzież gwarantuje ponadto komfort termiczny zarówno podczas wykonywania codziennych obowiązków w pracy i w domu, jak i podczas intensywnych ćwiczeń.

Odzież wykonana z włókien celulozowych jest także trwała, biodegradowalna, przewiewna, dzięki swoim właściwością daje poczucie chłodu latem oraz ciepła zimą, gwarantuje komfort termiczny skóry, pozwala skórze swobodnie oddychać, relaksacyjna, sama układa się do ciała.

Jest też – w stosunku do innych produktów odzieżowych – przyjazna dla środowiska: z jednego dorosłego drzewa można wykonać ponad 200 koszulek! Jak to się ma do ekologiczności? Wystarczy porównać dane dotyczące wyprodukowania koszulki z bawełny oraz właśnie koszulki z celulozy. Do wyprodukowania 1 koszulki z celulozy trzeba: 1000 litrów wody mniej, niż do wyprodukowania 1 koszulki bawełnianej, mniej o 150 ml pestycydów i produkuje się przy tym o 75% mniej CO2.

Materiał: tkanina z celulozy 100%

Kolor: Czarny, Burgundowy

Rozmiary: 36 - 46